Súkromné centrum špeciálno-pedagogického poradenstva
Ulica P. Rádayho 1857/2
984 01 Lučenec

(pre klientov so zníženou mobilitou poskytujeme bezbariérový prístup aj WC)

Telefón:
0911/243 882, 0948/350 676
  
mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 
 

Kde nás nájdete?

Sídlime v dome na Ulici P. Rádayho 1857/2, Lučenec.
V centre mesta, s výbornou dopravnou dostupnosťou, s možnosťami parkovania v okolí.

Prídeme priamo k vám!
Po dohode o spolupráci so školou alebo školským zariadením poskytujeme odborné služby priamo v škole, s účasťou rodiča alebo zákonného zástupcu, prípadne podľa dohody. Možná je aj návšteva v
rodine dieťaťa alebo žiaka – po dohode.

Žiadosti zasielajte na našu adresu:

Súkromné centrum poradenstva a prevencie,
Ulica P. Rádayho 1857/2, Lučenec

Tešíme sa na našu spoluprácu!

O nás

Poskytujeme odborné činnosti, ktoré nadväzujú na činnosti, ktoré sa pre deti a žiakov poskytujú v školách a školských zariadeniach a to výchovnú a preventívnu činnosť v škole, pre všetky deti a žiakov, odbornú, výchovnú a preventívnu činnosť pre deti a žiakov so zvýšenými nárokmi na podporu.

Adresa

Ulici P. Rádayho 1857/2, Lučenec.

Telefón

+421 911 243 882
+421 948 350 676

Kde nás nájdete?

Po dohode o spolupráci so školou alebo školským zariadením poskytujeme odborné služby priamo v škole, s účasťou rodiča alebo zákonného zástupcu, prípadne podľa dohody. Možná je aj návšteva v rodine dieťaťa alebo žiaka – po dohode.

Pre koho sme?

Deti, žiakov, študentov, rodičov alebo zákonných zástupcov, vedenie a zamestnancov škôl a školských zariadení, odborných alebo pedagogických zamestnancov školských podporných tímov, všetkých, ktorí potrebujú odborné služby školského zariadenia poradenstva a prevencie.